Nasze sklepy  
Napisz do nas
Górośląskie Centrum Handlowe Sprzętu Medycznego - zamów on-line

Koncentrator TOKYO 3A-W

  • typ urządzenia:
    Koncentratory tlenu
  • producent:
    Tokyo
  • cena brutto urządzenia:
    2 300,00 PLN
Koncentrator TOKYO 3A-W  to najwyższa jakość potwierdzona certyfikatami europejskimi EU.

Urządzenie bardzo proste w użytkowaniu - doskonałe dla osób starszych (panel przedni urządzenia z instrukcją obsługi jest w języku polskim). Do obsługi urządzenia wystarczy włączenie tylko jednego przycisku i założenie kaniuli nosowej.

Przedstawiony model posiada także wbudowany osobny moduł do aplikacji lekarstw przez inhalację oraz zegar (timer), dzięki któremu można ustawić czas pracy urządzenia!

Model ten wyposażony jest rówież w pilot pozwalający na uruchamianie na odległośc. Chora osoba nie musi podchodzic do urządzenia aby je uruchomic. Wystarczy, że założy kaniule nosową i pilotem włączy urządzenie.

Koncentrator TOKYO 3A-W to także jeden z najciszej pracujących urządzeń z pośród wszystkich koncentratorów na rynku europejskim.
Małe wymiary urządzenia oraz zamontowane kółeczka pod urządzeniem pozwalają na swobodne przemieszczanie koncentratora po całym mieszkaniu.

2-letnia gwarancja obejmuje wszystkie podzespoły urządzenia. Wymagana jest jedynie wymiana co 6 miesięcy filtra antybakteryjnego (oprócz jednego zamontowanego fabrycznie, drugi jest dołączony w komplecie. Koszt filtra wynosi 50zł brutto). Obowiązywanie gwarancji nie wymaga przeprowadzania płatnych przeglądów.
Obowiązywanie gwarancji nie wymaga przeprowadzania płatnych przeglądów. Zaleca się przeprowadzanie przeglądów technicznych średnio co 3 tys moto godzin