Nasze sklepy  
Napisz do nas
Górośląskie Centrum Handlowe Sprzętu Medycznego - zamów on-line

Koncentrator tlenu Millenium - używany

  • typ urządzenia:
    Koncentratory tlenu
  • producent:
    Riester
  • cena brutto urządzenia:
    1 400,00 PLN
Dzięki dostępowi do bardzo dużej liczby tych urządzeń jakie są dostępne na rynku, możemy Państwu zaproponowac urządzenia w bardzo dobrym stanie technicznym i przystępnej cenie.

Nasza firma specjalizuje się w serwisie sprzętu medycznego -  w tym zwłaszcza koncentratorach tlenu. Zakup w naszej firmie to pewnośc prawidłowej pracy urządzenia. Posiadamy specjalistyczny warsztat który daje możliwosc serwisu na bardzo wysokim poziomie.

Posiadamy w sprzedaży koncentratory tlenu marki MILLENIUM.

Jest to nowoczesne urządzenie o nie wysokim przebiegu (nie przekraczającym 10tys motogodzin), w idealnym stanie technicznym.

Urządzenie marki MILLENIUM posiada wbudowane 4 kółka, które pozwalają na swobodne przemieszczanie urządzenia bez podnoszenia. Dzięki dołączonemu w komplecie przedłużaczowi tlenu, urządzenie może stac np. w przedpokoju, a osoba korzystająca z tlenoterapii w drugim pomieszczeniu.

Model MILLENIUM to jednostka wyrózniająca się bardzo cichą pracą. Dzięki umieszczeniu sprężarki na łańcuszkach, praca urządzenia jest naprawdę cicha i bez basowego dźwięku charakterystycznego dla innych urządzeń.


Cena urządzenia zawiera:
-kompletny przegląd techniczny wykonany przez naszego serwisanta,
-komplet nowych filtrów zamonowanych w urządzeniu,
-3szt. kaniuli nosowej,
-przedłużacz 5-metrowy lub 3-metrowy,
-kabel zasilający,
-6 miesięczna gwarancja,
-instrukcję w języku polskim.

Jeśli mają Państwo pytania lub wątpliwości proszę o kontakt tlenoterapia@zakmed.pl

Istnieje możliwośc odbioru osobistego urządzenia w siedzibie naszej firmy w Wałbrzychu lub wysyłki na terenie całego kraju korzystając z firmy kurierskiej UPS .

Niektóre urządzenia mogą posiadac niewielkie zadrapania na obudowie, powstałe w chwili transportu do Polski, ale nie mają one najmniejszego znaczenia dla ich bezawaryjnosci.

Dla szpitali i przychodni naturalnie istnieje możliwośc wystawienia orzecznenia technicznego